- De voordelen van Amac stores:
- Direct je product afhalen
- Je product eerst nog bekijken
- Laat je uitgebreid informeren
- Persoonlijk contact met jouw expert
- Productinformatie
-
Pipetto Origami Case iPad 9,7-inch (2018 / 2017) - zwart en transparant
Zoals de naam doet vermoeden, vouw je de Origami Case voor iPad in verschillende vormen. Dit is niet alleen leuk om te doen, maar ook functioneel. Zo doet de case, wanneer je deze correct opvouwt, dienst als standaard met verschillende kijkposities. De Origami Case van Pipetto helpt je om in een comfortabele houding te typen of om ontspannen een film te kijken.
Bescherming zonder afbreuk aan design
Deze Pipetto Origami Case beschikt over een doorzichtige achterkant. Dit zorgt ervoor dat je de kleur en de achterkant van je iPad nog kan blijven zien, terwijl je iPad beschermt tegen krassen en stoten. De cover van de iPad is beschikbaar in de verschillende kleuren van iPad: spacegrijs, goud, roségoud en zilver. Door de cover open te slaan ontwaakt iPad vanzelf. Wil je de iPad even niet meer gebruiken? Sluit de cover en je iPad schakelt direct over naar standby.
- Specificaties
-
Extra informatie
Artikelcode PI30-86-4 Merk Pipetto Model Cover Sluiting Magnetisch Kleur Zwart Materiaal Leer en polyurethaan met een zachte binnenzijde van microvezel In de doos Pipetto Origami Case iPad 9,7-inch (2018 / 2017) - zwart en transparant Service & garantie Voor alle artikelen die je bij ons koopt, geldt de wettelijke garantie. Wettelijke garantie wil zeggen dat een product datgene is of moet doen wat de consument er in alle redelijkheid van mag verwachten. Voor sommige producten geldt ook een fabrieksgarantie of een extra door Amac geboden consumentengarantie. Deze garanties staan hieronder omschreven en doen niets af aan de wettelijke garantie.
Dit product heeft een fabrieksgarantie van twee jaar. Amac biedt daarnaast op dit product standaard twee jaar consumentengarantie bij een niet-zakelijke aankoop, wanneer de fabrieksgarantie korter is dan deze termijn. Lees meer over Amac garantie.
Productreviews
- Goed product met perfecte service
-
De hoe van mijn iPad bleek wat sneller achteruit te gaan dan ik verwachtte. Zonder enige verwachtingen ging ik ermee naar de winkel in Deventer. Ik had gewoon een nieuwe nodig. Groot was mijn verbazing toen ik, zonder dat ik daarom vroeg, zonder kosten een nieuw exemplaar van hetzelfde model kreeg, ondanks dat een eventuele garantietermijn al was verlopen. “Service van de zaak”, kreeg ik te horen. “Deze ziet er slechter uit dan te verwachten is bij deze leeftijd.”
Dit is een bevestiging van mijn keuze voor Amac en de winkel in Deventer in het bijzonder.
HULDE! - Mapje iPad
-
Uitstekend
- iPad hoes
-
Een Helen fijne en stevige hoes
Ik ben er erg blij mee zeker aan te raden - Slijtage
-
3 sterren. Heb nu mijn derde case in gebruik. Tevreden verder. Vorige 2 zijn vervangen door afbrekende plastic hoeken na verloop van tijd en loslaten van de sealrand van de flap. Jammer eigenlijk. Echter zonder problemen omgeruild voor een nieuwe.
- Aankoop IPad
-
Uitstekend
- pipetto origami Case zwart
-
perfect 100% tevreden en gemaks vriendelijk