Let op: Deze screenprotector wordt niet geplaatst in de winkel. Hiervoor hebben wij andere opties die alleen worden verkocht vanuit onze filialen. Voor meer informatie hierover kunt u terecht bij onze medewerkers in de winkel.
Deze glazen screenprotector is ontzettend sterk en toch maar 0,29 mm dik. Hierdoor blijft de gevoeligheid van het touchscreen behouden en werkt en reageert jouw toestel net als zonder screenprotector. Het gladde glazen oppervlak biedt eenzelfde mate van aanraakgevoeligheid en reactiesnelheid als het scherm zonder beschermlaag.
Versterkend materiaal
Bij versterking door ionenuitwisseling wordt glas verwarmd tot het vloeibaar is, waarna de kleinere natriumionen worden vervangen door grotere kaliumionen. De grotere moleculen worden steviger samengeperst in de beschikbare ruimte, waardoor een dichte moleculaire structuur ontstaat. Deze hogere dichtheid maakt het glas sterker.
Voor alle artikelen die je bij ons koopt, geldt de wettelijke garantie. Wettelijke garantie wil zeggen dat een product datgene is of moet doen wat de consument er in alle redelijkheid van mag verwachten. Voor alle producten geldt ook een fabrieksgarantie, of een extra door Amac geboden consumentengarantie. Deze garanties staan hieronder omschreven en doen niets af aan de wettelijke garantie.
Wanneer je bij Amac een product koopt, wordt er door de fabrikant van het product één jaar garantie verleend. Gedurende dit jaar loopt de garantie voor dit product dan via de fabrikant of maker. Amac biedt daarnaast standaard twee jaar consumentengarantie bij een niet-zakelijke aankoop van een product. Dit houdt in dat je tweede garantiejaar via Amac zal verlopen.
Meer specificaties
Minder specificaties
Reviews
Schrijf je eigen review
Inruilservice
Upgrade je device.
Ontvang gelijk korting met de Amac inruilservice. Een van onze medewerkers bepaalt de waarde die gelijk wordt verrekend met je nieuwe aanwinst.